Kalavõrgud

Hiina võrk Dragon ja Hiina võrk Premium kumb võrk on parem ?

Hiina võrk Dragon Premium

Nii hiina võrk Dragon ja hiina võrk Premium on mõlemad Hiinas toodetud kalavõrgud!

Võime ju arvata, et mõlemad võrgud on täpselt samasugused, kuid tegelikult see nii ei ole! Teeme teile asja lihtsaks ja toome välja neli üliolulist punkti, mis aitavad saagikust hiina võrkudega püügil oluliselt parandada:

 1)Premium hiina võrgu ujukid on võrreldes Dragoniga oluliselt suuremad (vähemalt 3-4x). Milleks see parem on? Ikka sellepärast, et suuremad ujukid hoiavad kalavõrgu kauem püügil. Meres veidi suurema lainetuse/tuulega kipub Dragon vähese ujuvuse tõttu alla vajuma ning põhja kinni jääma ja püüab tänu sellele oluliselt vähem kala kui Premium hiina võrk.

Blogi jätkub peale pilti.

hiina võrk dragon premium

Vasakul Hiina võrk Premium, paremal Dragon tüüpi hiinas toodetud kalavõrk.

 2) Teiseks suureks eeliseks on Premium võrgul jämedam ülemine ja alumine selis. Võrku välja tõmmates ei pea muretsema enam sellepärast, et liigse kalarohkuse ja tõmbamise surve all katkeb hiina võrgu selis.

 3) Järgmiseks eeliseks võib lugeda Premium võrgu jämedamat ja tihkema koelist nööri. Nimelt survepesuriga pestes ei tule alumisest selisest välja metallpulgad.

4) Neljandaks punktiks tooksime välja Premium võrgu puhul vähesema takerdumise/kinni jäämise kui Dragoni puhul. Jämedam selis ja ujukid takerduvad oluliselt vähem, kui mitte öelda, et peaaegu üldse!

Lihtsa Hiinas toodetud kalavõrgu kohta saime neli väga olulist punkti, mis aitavad kindlasti teie saagikust parandada. Lisaks juhiks tähelepanu, et nakkevõrgu müügihind tuleb tänu nendele headele teguritele kallim vaid veidi rohkem kui ühe euro võrra. Erinevaid tüüpi premium hiina võrke oleme testinud kutseliste kaluritega juba mitu aastat ning lõpuks leidnud lahenduse, mis sobib nii jaekliendile kui ka endale leiba teenivale kalurile.

Kindlasti on oluliselt mugavam püüda kala käsitsi rakendatud võrkudega, kuid hüljeste rohkus ja võrgumaterjalide järsk hinnatõus on pannud kutselisi kalureid kasutama hiina võrke järjest rohkem. Isegi jääaluseks püügiks võetakse üha enam kasutusele Premium tüüpi Hiinas toodetud kalavõrke.

Hiina võrkude valikuga saate tutvuda meie e-poes: https://fishing24.ee/tootekategooria/hiina-vorgud-odavad-kalavorgud-muuk/

Premium tüüpi võrke on hetkel pakkuda 35mm silmasuuruse ja kahe sügavusega :

Suve alguses lisanduvad veel mõned silmasuurused ja sügavused! Kohtumiseni kalavetel!