Korduma kippuvad küsimused kalavõrkudega seoses

Milliseid kalavõrke Fishing24.ee e-poes pakutakse?

Pakume Teile parima püügiomadusega käsitööna valminud kalavõrke, mille nii ülemine, kui ka alumine selis rakendatud käsitsi. Just selliste kalavõrkudega püüavad kala ka kutselised kalurid. Kui kala on palju, on igas võrgus kala. Kui kala on vähe, siis on palju suurem tõenäosus saada seda just käsitsi rakendatud kalavõrgust.

Mis on vahet ujuvnööri ja ujukinööriga kalavõrgul? Kas ujuvnööriga võrk jääb veepinnale ujuma või on uppuv?

Ujuvnöör on sile heegeldatud polüpropüleenist nöör, mille sees on ujuv plastmassist sisu ja nööril puuduvad ujukid. Ujuvnööriga kalavõrku on kergem lasta paadis kastist, lisaks harrastatakse jääalust püüki ujuvnööriga võrkudega. Ujuvnöööriga kalavõrk EI JÄÄ pinnale ujuma, vaid on uppuv. Ujukinööriga kalavõrgul on paela sisse kindla vahega punutud plastmassist ujukid.

Millise kala jaoks on mõeldud pinnavõrgud ehk ujuvad kalavõrgud?

Pinnavõrkudega on võimalik meie merest meriforelli ja lõhet. Tuulehaugi on lubatud püüda 17-30 mm silmasuuruse ujuvvõrguga alates 01.05 kuni 30.06. Eritellimusena on meilt võimalik tellida ka ujuvaid siiavõrke.

Kas meie valmistatud kalavõrgud peavad vastu survepesule?

Oleme premium ujukinööri välja valinud oma võrkudele just selle pärast, et tagada oma klientidele maksimaalne vastupidavus survepesule. Ujuvnööri survepesu taluvus on samuti maksimaalne.

Kas meie käest on võimalik tellida ka eritellimusel kalavõrke?

Ikka on võimalik, kuid kuna käsitsi rakendamine on ajamahukas töö, siis palume kindlasti mõelda oma erisoovist ette. Tihti on nii, et püügihooaja alguses ärgatakse, kuid siis võib juba veidi hilja olla.

Miks on meie kalavõrgud nii kallid?

Kui võrrelda masinrakenduse ja käsitsi rakendamise ajakulu ühele võrgule, siis on meie võrgud hoopis soodsad!